Tel.: 22 757 46 99; 797 775 505

Aqua Bag HEADHUNTER TRAINING 16 kg (ZMIANA CENY)

Aqua Bag HEADHUNTER TRAINING 16 kg (ZMIANA CENY)
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 540,00 PLN
Cena: 439,02 PLN netto
Dostępność:
Brak
Producent: inny / other
Model: 04303
Status: niedostępny
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata)
Ilość:
Opis produktu
Worek Aqua Bag wykonany jest z wysokiej jakości elastycznego materiału winylowego, wypełnionego wodą. Worki wykorzystują całą moc i zalety wody, aby zapewnić jedyny w swoim rodzaju trening boksu lub MMA. Unikalny wygląd Aqua Bag i wypełnienie wodą dają wrażenie podobne do kontaktu z ludzkim ciałem podczas uderzenia. Energia uderzenia jest w pełni absorbowana, dzięki czemu można trenować dłużej i mocniej, co podnosi komfort treningu, chroniąc stawy i nie narażając na poważne kontuzje. Trening na Aqua Bag zapewnia ogrom kombinacji i dostarcza mocnych wrażeń.

Wszystkie worki Aqua są unikalne – każdy jest zanurzany osobno w farbie, więc wzory będą się od siebie różnić.

Specjalny winylowy materiał worków powoduje że są one bardzo wytrzymałe, zniosą każde uderzenie bez żadnych wycieków. Unikalny system zaworów pozwala na napełnienie worka wodą jednorazowo by móc cieszyć się perfekcyjnym kształtem bez żadnych zagięć. Można używać ich zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na powietrzu.
Aqua Bag są produkowane w jednej z najstarszych i najbardziej szanowanych firm produkcyjnych w USA. Producent udziela 2 lata gwarancji na produkt.

Aqua Bag HEADHUNTER TRAINING 16 kg jest najbardziej uniwersalny spośród wszystkich Aqua Bag. Worek w tym rozmiarze jest jednocześnie na tyle kompaktowy aby używać go do codziennych treningów, ale również wystarczająco duży aby przyjąć wszystkie ciosy, łokcie, kopnięcia i wiele innych. Aqua Bag 16 kg zapewnia nieco więcej powierzchni do pracy niż model 6,5 kg.
Wymiary:
- średnica 30,5 cm
- waga pustego: 2,5 kg
- waga pełnego 16 kg

Wraz z workiem Aqua Bag sprzedawane w zestawie: szekla do powieszenia, dysza do napełniania, dodatkowa gumowa zaślepka, instrukcja montażu i napełniania.
Łańcuchy do worka sprzedawane są osobno.
Sprzedawane worki są puste, do samodzielnego napełnienia.

W zakładce pliki - do pobrania instrukcja montażu i napełniania.

Filmik z instrukcją napełniania:

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Video
Pliki

Produkty polecane


Projekt i wykonanie CStore Właściciel sklepu: sportmasters.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone

Kontakt ze sklepem