Tel.: 22 757 46 99; 797 775 505

Bandaż cryo fluid gąbkowy

Bandaż cryo fluid gąbkowy
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 15,00 PLN
Cena: 12,20 PLN netto
Dostępność:
Brak
Producent: inny
Model: 14CRYO-G
Status: niedostępny
Wysyłka: 9,00 PLN (przedpłata), 12,00 PLN (pobranie)
Ilość:
Opis produktu

Produkt uzupełniający ZESTAW MEDIVID CRYOSET.
Podkład gąbkowy pozwala na pełną mobilność, dlatego też można używać go pod ubraniem czy w łóżku.
Więcej na temat produktu i zastosowania w sporcie, rehabilitacji jak i codziennym życiu w zakładce PLIKI.Medivid CRYO Fluid

Medivid CRYO Fluid zoptymalizował stosowanie zimna do leczenia kontuzji. Leczenie różnych rodzajów urazów za pomocą chłodzenia było znane i powszechne przez wiele lat.
Jednakże, medyczne zastosowanie chłodzenia z pomocą przeróżnych metod i produktów nie przyniosły dotychczas zadowalających rezultatów. Medivid CRYO Fluid został opracowany w celu uzyskania terapeutycznego potencjału chłodzenia. Dzięki terapeutycznemu działaniu szwajcarski produkt jest efektywny już od pierwszej aplikacji, osiągając dotychczas nieosiągalny sukces.

Koncepcja Medivid CRYO Fluid

Medivid CRYO Fluid zoptymalizował stosowanie medycznego chłodzenia za pomocą 4 określonych efektów. Prowadzi to do terapeutycznej wyższości Medivid CRYO Fluid nad innymi metodami i produktami.

1. Chłodzenie przy pełnej mobilności bez wstępnego chłodzenia
Medivid CRYO Fluid może być stosowany wszędzie i o każdej porze. Nie wymaga wstępnego chłodzenia i jest gotowy do natychmiastowego użycia. W ten sposób, w przypadku urazu, Medivid CRYO Fluid umożliwia natychmiastowe schłodzenie.

2. Chłodzenie przez 2-3 godziny przy temperaturze niższej od temperatury ciała o 7-10 stopni.
Uzyskane głębokie chłodzenie wystarcza na 2-3 godziny i pozostaje efektywne jeszcze przez następne 30 minut. Taki efekt nie jest możliwy do uzyskania za pomocą innych metod.

3. Naturalne chłodzenie bez zjawiska przekrwienia
Medivid CRYO Fluid chłodzi naturalnie: efekt chłodzenia stopniowo powiększa się. Ten łagodny sposób nie tylko zapobiega przed uszkodzeniem skóry, ale również zjawiskiem przekrwienia: chłodzenie powoduje przyspieszenie krążenia, co wiąże się również ze wzrostem temperatury przepływającej krwi do chłodzonego obszaru, aby skompensować deficyt temperatury. W rezultacie obszar, który chcesz schłodzić, jest przegrzany.
Medivid CRYO Fluid chłodzi bez wywołania szoku termicznego i innych niezamierzonych skutków. Dlatego też Medivid CRYO Fluid może działać ciągle, a nie przez zalecane 20 minut, jak w przypadku innych metod.

4. Głębokie chłodzenie
Medivid CRYO Fluid nie tylko schładza skórę, lecz także tkankę podskórną. Chłodzi tam, gdzie potrzeba natychmiastowego działania.

Każda z tych czterech zalet prowadzi do wymiernego sukcesu terapeutycznego. Terapeutyczna wyższość Medivid CRYO Fluid nad innymi produktami jest faktem.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Badania termowizyjne - Wpływ użycia płynu chłodzącego  MEDIVID CRYOFLUID na temperaturę kończyny dolnej.
Badanie przeprowadzone przy użyciu kamery termowizyjnej FLIR SYSTEMS pokazuje, że użycie bandaży chłodzących Medivid CRYOFLUID bezpośrednio na jedną z kończyn dolnych wpłynęło na spadek temperatury o 8 °C po 10 minutach I trwało przez ponad 2 godziny.

Sposób działania:
Medivid CRYOFLUID to rewolucyjny bandaż zawierający alkohole, które błyskawicznie ulegają procesowi parowania. Te alkohole pod wpływem ciepła wydzielonego przez ciało zmieniają swój stan. Proces ewaporacji pozwala odprowadzić ciepło z najgorętszego miejsca, którym jest znajdująca się pod bandażem tkanka. Podczas gdy tkanka głęboka jest chłodzona, ciągła kompresja bandaża łagodzi reakcję zapalną, wspomagając proces leczenia i regeneracji.

Zdjęcia termowizyjne:

  1. Temperatura w czasie spoczynku
  2. Temperatura po 10 minutach umiarkowanych ćwiczeń
  3. Temperatura po 5 minutach od założenia bandaża
  4. Temperatura po 10 minutach od założenia bandaża – spadek o 8+ °C
  5. Temperatura po 15 minutach od założenia bandaża – spadek o 10 °C
  6. Temperatura 30 minut po zdjęciu bandaża


Użycie Medivid CRYOFLUID ma wyraźny wpływ na głębokie chłodzenie.
Proces nie opiera się na odczuciu zimna, a na rzeczywistym spadku temperatury tkanek
Użycie Medivid CRYOFLUID jest bezpieczne i nie powoduje odmrożeń.
Temperatura obniża się o 10-12°C .


Badanie przeprowadzone przy użyciu kamery termowizyjnej FLIR SYSTEMS pokazuje, że użycie bandaży chłodzących Medivid CRYOFLUID bezpośrednio na jedną z kończyn dolnych wpłynęło na spadek temperatury o 8 °C po 10 minutach I trwało przez ponad 2 godziny.

Sposob_uzycia

Parametry
Podstawowe
"BLOKUJ_RABAT":1
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Pliki

Projekt i wykonanie CStore Wlaściciel sklepu: sportmasters.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone

Kontakt ze sklepem