Tel.: 22 757 46 99; 797 775 505

Dojazd do firmy Sport Masters:

Wilcza Góra, ul. Borowa 9A (wjazd od ulicy Przyleśnej)
05-506 Lesznowola
BRAMOFON

1. od strony Piaseczna - wyjazd z Piaseczna drogą nr 721 w kierunku na Magdalenkę i Nadarzyn (ul.Słoneczna), po przejechaniu ok. 3,5 km od granicy Piaseczna skręt w  lewo na światłach w ul. Postępu, a następnie skręt w prawo w pierwszą drogę asfaltową (ul. Przyleśna), około 150 m dalej brama po prawej stronie z banerem Borowa 9 a wjazd.
2. od strony Warszawy - od ul. Puławskiej (kierunek Piaseczno) skręt w prawo w ul. Karczunkowską, po przejechaniu ok. 2,5 km prosto w ulicę Postępu, po przejechaniu ok. 3,5 km (przez miejscowości Zgorzała i Nowa Wola) na wszystkich światłach prosto, po minięciu prosto świateł z BIEDRONKĄ skręt w prawo w pierwszą drogę asfaltową (ul. Przyleśna), około 150 m dalej brama po prawej stronie z banerem Borowa 9 a wjazd.
3. od strony Magdalenki - wyjazd z Magdalenki drogą nr 721 w kierunku Piaseczna (ul. Słoneczna), po przejechaniu ok. 3,5 km od granicy Magdalenki skręt w prawo na światłach w ul. Postępu, a następnie skręt w prawo w pierwszą drogę asfaltową (ul. Przyleśna), około 150 m dalej brama po prawej stronie z banerem Borowa 9 a wjazd.
4. od strony Grójca (Prażmowa) - drogą nr 722 w kierunku do Piaseczna, po wjechaniu do Piaseczna na skrzyżowaniu ulic 4 Pułku Ułanów, Gołkowskiej, Pod Bateriami i Głównej pojechać ul. Główną w kierunku do Lesznowoli (Bobrowca), po przejechaniu ok. 1,5 km w lewo w ul. Bobrowiecką, po przejechaniu ok. 800 m w prawo w ul. Mazowiecką, po przejechaniu ok. 2,5 km skręt w lewo ul. Przyleśną, około 150 m dalej brama po prawej stronie z banerem Borowa 9 a wjazd.

Zapraszamy!


Projekt i wykonanie CStore Wlaściciel sklepu: sportmasters.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone

Kontakt ze sklepem