Tel.: 22 757 46 99; 797 775 505

RODZAJE WYSYŁEK W SKLEPIE SPORTMASTERS.PL

Wysyłki kurierskie realizujemy codziennie - od poniedziałku do piątku kurierem:
INPOST o godzinie 10:00
DPD  do godziny 13:00.

Prosimy wziąć pod uwagę powyższe terminy przy składaniu zamówień i wyborze formy płatności.
Informujemy także, iż zamówienia realizowane są w kolejności ich złożenia.

Na każdym etapie realizacji zamówienia są Państwo informowani mailowo bądź telefonicznie o jego przebiegu. Wszystkie zamówienia złożone w sklepie internetowym posiadają przypisany numer listu przewozowego, który klient dostaje w powiadomieniu mailowym o zrealizowaniu zamówienia. Za pomocą numeru listu przewozowego mogą Państwo śledzić drogę przesyłki na stronach internetowych firm kurierskich:
INPOST https://inpost.pl/sledzenie-przesylek
DPD https://www.dpd.com.pl/Zlokalizuj-paczke


W przypadku jakichkolwiek problemów z przesyłką prosimy o kontakt z naszym biurem.
Bardzo prosimy o sprawdzenie paczki w obecności kuriera, w razie jakichkolwiek niezgodności z dokumentem sprzedaży dołączonym do paczki bądź uszkodzeń towaru, należy wraz z kurierem sporządzić protokół szkody. Otrzymaną kopię sporządzonego protokołu prosimy wysłać do nas w formie elektronicznej na adres mailowy sportmasters@sportmasters.pl lub w formie tradycyjnej pocztą na adres: SPORT MASTERS ul. Borowa 9a, Wilcza Góra, 05-506 Lesznowola z dopiskiem Reklamacja.

KOSZTY WYSYŁEK W SKLEPIE SPORTMASTERS.PL

Poniżej znajduje się cennik wysyłek na terytorium Polski. Wysyłki poza granice Polski wyceniamy każdorazowo wg wagi i wymiarów.

Cennik Wysyłki Inpost
Paczkomat - 18,00 zł
Kurier Inpost - 15,00 zł

Cennik wysyłki DPD
Kurier DPD - 20,00 zł

Towary gabarytowe jak wieszaki, platformy - koszt przesyłki wyceniony na karcie produktu.
 

UWAGA!!!
Wszyscy Klienci sklepu internetowego sportmasters.pl przy zamówieniach powyżej 2000,00 zł (brutto) nie płacą za przesyłkę. Koszty transportu pokrywa firma SPORT MASTERS. Promocja ta dotyczy tylko i wyłącznie towarów nie gabarytowych.


 

PALETY kurier DHL(120/80/200 w cm) 

PRZEDPŁATA

Paleta** do 200 kg

190,00

Paleta** do 400 kg

200,00 zł

*Gabaryt –towar, którego wielkość i waga przekraczają wymiary zwykłej paczki (np. worki pełne, stojaki, tarcze duże, ochraniacze tułowia komplety)

**Paleta – mieści do 6 pełnych worków o szerokości 35 cm albo 4 pełnych worków o szerokości 40 cm albo 30 sztuk mat puzzli 2 cm MP-1 albo 15 sztuk mat 4 cm MP-2

*** Nie standard – paczki owalne, o nieregularnych kształtach, z wystającymi elementami, itd. (np. wieszaki, platformy, przyrządy, maty i podobne).


 


Projekt i wykonanie CStore Właściciel sklepu: sportmasters.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone

Kontakt ze sklepem