Tel.: 22 757 46 99; 797 775 505MASTERS wraz z Narodową Galerią Sztuki – Zachęta, ma przyjemność zaprosić wszystkich sympatyków, fanów, amatorów i koneserów sztuk walki na wyjątkowy i niepowtarzalny warsztat!
 
Jeśli zastanawiałeś/aś się jak trening boksu lub innej sztuki walki może wpłynąć na Twoje poczynania artystyczne, lub jak może wpłynąć na jakość twojego codziennego życia, to te warsztaty są dla Ciebie!
 
W ramach przygotowań do artystycznego performansu uczestnicy warsztatów bokserskich przejdą proces, jakiemu podlegają zawodnicy trenujący sztuki walki. Wiele elementów tych ćwiczeń zostało zaczerpniętych z treningu bokserskiego i sztuk walki. Uczestnicy będą pracować na matach i z partnerami sparingowymi. Choć u podstaw zajęć leży poznanie podstawowych technik sztuk walki, to głównym celem warsztatów jest doświadczenie samego treningu, w taki sposób, aby jego elementy wprowadzić do praktyki artystycznej.
 
Jak można wykorzystać elementy treningu sztuki walki w tańcu lub w sztuce? Być może przygotowywanie wojownika jest bliskie procesowi artystycznemu?

Organizując warsztaty sztuk walki w galerii sztuki zbadamy wymienność dyscyplin osadzonych w ruchu i przygotowaniu fizycznym, jako narzędzia kreacji. W tym samym duchu sprawdzimy również performatywny potencjał współpracy i relacji między trenerem i trenującym, pomiędzy mistrzem a uczniem.

Florentina Holzinger (ur. w 1986 w Wiedniu) - studiowała choreografię w szkole School for New Dance Development (SNDO) w Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten.
Otrzymała stypendium danceWEB w 2008 i w 2011 na ImPulsTanz w Wiedniu.
Jej praca dyplomowa Silk otrzymała nagrodę Prix Jardin d’Europe na lmPulsTanz Festival w 2012.
Florentina zaprosiła Olgę Tucakov, która podzieli się z uczestnikami swoim doświadczeniem w zakresie techniki bokserskiej i przygotuje ich do walki.
Ambasadorami boksu w przedsięwzięciu będą, redaktor i trener – Marcin Jarzyna oraz legenda boksu olimpijskiego i wychowanek Gwardii Warszawa.
Trener wielu zawodowych i amatorskich mistrzów - Pan Roman Misiewicz.
 
Będziecie mieli niepowtarzalną okazję rozpalić w sobie pasję do ruchu, porozmawiać o filozofii dyscypliny, o treningu i o swoich pierwszych krokach w bokserskim ringu. Serdecznie Was zapraszamy!

 
Warsztaty z boksu „Inside the Octagon”
 
9 – 10 sierpnia 2019
godz. 16.00 – 19.00

 
Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki
Ul.Plac Stanisława Małachowskiego 3, Warszaw

 
Więcej informacji i zapisy:
 

Projekt i wykonanie CStore Wlaściciel sklepu: sportmasters.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone

Kontakt ze sklepem