Tel.: 22 757 46 99; 797 775 505

Sport Masters - O Firmie

Firma SPORT MASTERS istnieje na rynku od 1991 roku. Od samego początku nasza działalność związana jest ze sportami walki. Doświadczenia własne pierwszego właściciela firmy ANDRZEJA PALACZA, wieloletniego trenera kadry Polskiego Związku Kick-boxingu, przy udziale innych wybitnych sportowców, zarówno trenerów, jak i zawodników sprawiły, że oferowane przez nas produkty są przygotowane przez fachowców. Wieloletnie udoskonalanie wzorów, testowanie ich przez najlepszych zawodników ćwiczących sporty walki, uwagi wybitnych szkoleniowców zaowocowały opracowaniem sprzętu sportowego, w którym trenują zarówno początkujący, jak i zawodnicy walczący w najważniejszych zawodach międzynarodowych. W naszej ofercie posiadamy sprzęt niedrogi, dla ćwiczących rekreacyjnie, i taki dla profesjonalistów. Wszystkie modele sprzętu są przygotowywane ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa ćwiczących. Firma SPORT MASTERS prowadzi sprzedaż hurtową, detaliczną i wysyłkową. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Poznaj naszą historię tutaj
 

Sport Masters - Współpraca

Zapraszamy kluby i sklepy sportowe do współpracy z naszą firmą.
Oferujemy specjalne ceny dystrybucyjne i dodatkowe usługi produkcyjne dla zainteresowanych sklepów/ hurtowni sportowych, a także preferencyjną ofertę cenową dla wszystkich klubów sportowych.
W celu zarejestrowania działalności w naszej bazie hurtowej prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: rejestracja@sportmasters.pl 
Zgłoszenie powinno zawierać pełne dane sklepu/klubu oraz skan dokumentów tj.:
- wpis do EDG
(dla sklepów/hurtowni istnieje możliwość wysłania zamiennie wypisu z CEDiG)
- wpis do KRS
- inne dostepne dokumenty rejestrowe (jeśli brak któregoś z powyższych).

Jednocześnie prosimy o założenie konta na www.sportmasters.pl z podaniem danych zawartych w dokumentach. Po otrzymaniu zgłoszenia - konto, w przeciągu 24 h, zostanie udostępnione po cenach hurtowych brutto. Proces rejestracji zakończy się.

Dla hurtowni:
Oferujemy usługę dropshippingu  – wysyłka bezpośrednio do Państwa klientów z naszego magazynu. W tym modelu podejmujemy współpracę po podpisaniu umowy przez obie strony.


W przypadku dodatkowych pytań dotyczących współpracy, prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi pod numerem telefonu: 22 7574699.

Zapraszamy do współpracy,
Zespół SPORT MASTERS

Sport Masters - dystrybutor produktów TOP TEN

Wszystkich chętnych zapraszamy do korzystania z możliwości sprowadzenia dowolnego produktu/ów z oferty firmy TOP TEN, a także ich marek: HAYASHI, MANUS. Ich pełna oferta w katalogach:
TOP TEN - JUDO, KARATE, TAEKWON-DO
TOP TEN - KICKBOXING, BOKS
TOP TEN - FITNESS, AIKIDO, KENDO, KUNG FU, WU-SHU
TOP TEN - RĘKAWICE, OCHRANIACZE, SPRZĘTZaparaszamy!


Projekt i wykonanie CStore Właściciel sklepu: sportmasters.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone

Kontakt ze sklepem