Tel.: 22 757 46 99; 797 775 505

Konkursy na Kfd

 • Niedziela, 8 Grudzień 2013
  Konkursy na Kfd
  Zapraszamy do aktywnego udziału na forum KFD.PL (dawniej sfd.pl - rozdajemy kwartalne nagrody. Tematyka nagród jest specjalnie dopasowywana do sportu/sztuki walki uprawianej przez nagrodzoną osobę!!!   Pozdrawiamy, Sport Masters
 • Konkursy na Kfd
  Nagrody za aktywność na portalu SFD.pl za ostatnie miesiące ;) - ochraniacze piszczeli i stopy NS-300DX - kask sparingowy KST-TOP 300 - bandaże bokserskie żelowe MASTERSa (NOWOŚĆ - już niebawem w naszej ofercie). Zapraszamy do aktywności na sfd.pl !!!
 • Konkursy na Kfd
  Za aktywnośc na portalu sfd.pl za miesiące październik - listopad  zwycięzca otrzymał następujące produkty MASTERSA: - Koszulka bokserska KBOX-1Q - Spodenki bokserskie SBOX-1Q - Rękawice przyrządowe RP-4 Zapraszamy do aktywności na forum, już niedługo rozdajemy kolejne nagrody ;)
 • Konkursy na Kfd
  Za aktywnośc na portalu sfd.pl za miesiące lipiec - wrzesień zwycięzca otrzymał następujące produkty MASTERSA - wszystko z NOWOŚCI: - Rękawice bokserskie model RPU-8 - - taśmy bokserskie 4-metrowe model BB1-4N - - t-shirt model TS-21 . Zapraszamy do aktywności na forum, już niedługo kolejne propozycje nagród ;)  
 • Konkursy na Kfd
  W miesiącu maju dla zwycięzcy konkursu proponujemy spodenki bokserskie MASTERS - SBOX-2 wykonane z grubej satyny poliestrowej - specjalny materiał pochłaniający wilgoć, przyjemny w dotyku. Szeroka guma w pasie w kolorze białym, rozcięcia po bokach. Kolor czarny z haftowanym logo MFE 8 cm na przodzie na lewej nogawce.  
 • Konkursy na Kfd
  Zwycięzca konkursu w miesiącu kwietniu 2012 otrzyma: Rękawice bokserskie X-SHOCK - RPU-7 NOWOŚĆ w naszej ofercie, które można obejrzeć TUTAJ. Rękawice bokserskie MASTERS turniejowo - treningowe wykonane ze skóry syntetycznej, specjalne wypełnienie typu BAYFILL z dużą bezpieczną strefą zgniotu, bardzo dobrze wyprofilowane, kciuk połączony z główną częścią rękawicy, zapinane na rzep. Szeroki rzep wokół nadgarstka idealnie stabilizuje pracę rąk, a zaokrąglony ...
 • Konkursy na Kfd
  Forumowicz zwycięzca z miesiąca marca 2012 otrzyma od naszej frimy nagrodę w postaci: Spodenki MASTERS do MMA wykonane z oddychającej tkaniny, w pasie rzep i dodatkowo sznurki, podwójne wzmacniane szwy po bokach, elastyczne w kroku. W środku kieszonka na szczękę. Idealne do MMA i innych sportów walki. Kolor czarno-czerwony. Rozmiary: M - XL.  
 • Konkursy na Kfd
  W nagrodę dla zwycięzcy z miesiąca luty przekazujemy nowy model torby sportowej MASTERS, którą można używać jako plecaka. Więcej szczegółów tutaj    
 • Konkursy na Kfd
  W styczniu przekazujemy jako nagrodę spodenki thai MASTERS ST-3 - nowość w asortymencie naszej firmy. Są dostępne w rozmiarach: M - XXL.  
 • Konkursy na Kfd
  Nagrodą za aktywność w miesiącu grudniu 2011 jest:
Projekt i wykonanie CStore Wlaściciel sklepu: sportmasters.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone

Kontakt ze sklepem