Tel.: 22 757 46 99; 797 775 505

Odświeżacz do sprzętu sportowego "DRYER MASTER" DM-SZT

Odświeżacz do sprzętu sportowego "DRYER MASTER" DM-SZT
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 33,00 PLN
Cena: 26,83 PLN netto
Dostępność:
Średnio
Producent: IRON PRO
Model: 14212-DM-SZT
Status: dostępny od zaraz (termin realizacji zamówienia do 3 dni roboczych)
Wysyłka: 14,00 PLN (przedpłata)
Ilość:
Opis produktu
Odświeżacz do sprzętu sportowego DRYER MASTERS DM-SZT sprzedawany jako sztuka przeznaczony jest do sprzętu takiego jak kaski bokserskie, torby sportowe oraz każdy inny pojedynczy sprzęt. 
Prosty i wygodny w użytkowaniu - wystarczy włożyć woreczek do środka sprzętu po każdym treningu i pozostawić aż wchłonie wilgoć. Usunięcie wilgoci ze sprzętu zapobiegnie powstawaniu bakterii, które powodują przykry zapach. Po użyciu woreczek należy wysuszyć na słońcu czy na kaloryferze.

Nadruk na produkcie wykonany jest metodą sublimacji specjalnymi tuszami akrylowymi, które są przyjane dla środowiska. Zadruk jest bardzo trwały i odporny na ścieranie i wpływ promieni UV, dzięki czemu suszenie na słońcu czy kaloryferze jest całkowicie bezpieczne. 

Woreczki DRYER MASTER uszytę są z dwóch rodzajów dzianin:
- super chłonnej warstwy spodniej wykonanej z fizeliny, która charateryzuje się dużą wytrzymałością włókien. Jest ona całkowicie odporna na zaciągnięcia oraz mechacenie. Ponadto jest w pełni bezpieczna zarówno dla użytkownika, jak i środowiska. Dzianina ta jest bezwonna i pozbawiona toksyn;
- wysokiej jakości warstwy wierzchniej wykonanej z dzianiny poliestrowej MEMORY, tzw. "inteligentnego materiału". Jest on całkowicie odporny na wszelkiego rodzaju zagięcia i uszkodzenia mechaniczne.  Posiada właściwości paraprzepuszczalne w obydwie strony co sprawia, że nasz dryer po wchłonięciu wilgoci oddaje ją potem na zewnątrz, dzięki czemu produkt nadaje się do wielokrotnego użyku.

Wkład DRYERA to naturalny żwirek krzemionkowy SiO2, który posiada właściwości chłoniące wilgoć oraz wysoką zdolność pochłaniania zapachów. Jest to produkt naturalny, antybakteryjny, nietoksyczny, bezwonny oraz co najważniejsze przyjazny środowisku.

Wymiary jednej sztuki pochłaniacza: 16 cm x 13 cm.

Produkt wyprodukowany w Polsce!

Sprzedawany jako sztuka!

 
Parametry
Podstawowe
"BLOKUJ_RABAT":1
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Projekt i wykonanie CStore Właściciel sklepu: sportmasters.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone

Kontakt ze sklepem