Tel.: 22 757 46 99; 797 775 505

 

 

Międzynarodowa Gala Kickboxingu Zawodowego

„Battles of the Dragons 3” w Józefowie

 

 

 

Walka o pas Zawodowego Mistrza Państw Nadbałtyckich organizacji BMAF w kickboxingu, w ringu m.in. Artur Zając, Arkadiusz Dembiński, Paweł Biernat, zawodnik z Litwy oraz z Białorusi, a także walka w boksie mężczyzn. Wśród honorowych gości m.in. Iwona Guzowska.

 

 

Stowarzyszenie Baltic Martial Arts Federation serdecznie zaprasza na Międzynarodową Galę Kickboxingu Zawodowego 3. Impreza pod honorowym patronatem Pani Poseł na Sejm RP Iwony Guzowskiej oraz Polskiego Związku Kickboxingu odbędzie się w sobotę 11 grudnia 2010 r., w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Józefowie (Gmina Nieporęt). Początek godzina 19.00.

 

Podczas wieczoru odbędzie się walka o pas Zawodowego Mistrza Państw Nadbałtyckich w kickboxingu w formule K1 kat. - 65 kg; 5x3min.. O tytuł walczyć będą Andrius  „EMIGRANT” Tamelis (Litwa) -mistrz Litwy i Łotwy w muay thai vs Artem Voskoboynikov (Białoruś)-zawodowy mistrz Europy K1; W ringu zawalczą również miejscowi zawodnicy Artur Zając Józefów/AZS PW, (80 walk; mistrz i vice mistrz Polski; zdobywca pucharu Polski w kickboxingu; brązowy medalista mistrzostw Polski muay-thai; uczestnik KSW 2) oraz Paweł Biernat z klubu LKSW TAJFUN Legionowo. Ponadto odbędą się również cztery walki rankingowe w kickboxingu w formule K1, a także walka sparingowa w boksie mężczyzn.

 

Więcej informacji na temat Międzynarodowej Gali Kickboxingu Zawodowego znajduje się na: www.bmaf.pl.

 

Przedstawicieli mediów serdecznie zapraszamy na oficjalne ważenie zawodników oraz konferencję prasową, która odbędzie się w piątek 10 grudnia o godzinie 15.00 w Zegrzu Południowym, w Sali Bankietowej Mario, ul. Warszawska 32. Po oficjalnej prezentacji zachęcamy do przeprowadzania wywiadów z zawodnikami.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Vice-prezes BMAF

Artur Zając

tel. 506 097 305;

e-mail: arturzajac@bmaf.pl

 

 


Projekt i wykonanie CStore Wlaściciel sklepu: sportmasters.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone

Kontakt ze sklepem