Phone: (+48) 22 757 46 99; (+48) 797 775 505

POSZUKUJEMY PRACOWNIKA!

PRACOWNIK SKLEPU INTERNETOWEGO – OBSŁUGA KLIENTA
PRACOWNIK MAGAZYNU

Jesteśmy niewielką firmą z rodzinną tradycją. Posiadamy własną markę MASTERS FIGHT EQUIPMENT i zajmujemy się produkcją i sprzedażą sprzętu do sportów walki. Prowadzimy sprzedaż w sklepie stacjonarnym oraz internetowym. Działamy głównie na rynku polskim, ale naszym celem jest wyjście na rynki zagraniczne.
Jeśli jesteś osobą młodą, dyspozycyjną, zaangażowaną i dokładną, która lubi kontakty z ludźmi – to pracuj z nami! Najważniejsza jest dla nas motywacja do pracy i zaangażowanie w obowiązki. Jesteśmy małym dobrze zgranym zespołem, który wspólnie angażuje się w zadania i pomagając sobie wzajemnie realizuje nowe cele. Praca jest przyjemna, w standardowym wymiarze 5 dni w tygodniu po 8h dziennie.

Na start gwarantujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- rodzinną atmosferę

- przejrzysty system płacowy

- dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i dodatek do wypoczynku
 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem wraz z klauzulą na adres mailowy azablocka@sportmasters.pl :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

 

Design and development CStore Store owner: sportmasters.pl.

All rights reserved

  • In your basket
  • No products